خرید تجهیزات باشگاهی

خرید انواع تجهیزات باشگاهی

جهت خرید تجهیزات باشگاهی رویال اسپرت می توانید به صورت انلاین اقدام نمایید.

باشگاه ورزشی محبوبیت ویژه ای در بین ورزشکاران دارد . امروزه بخاطر زندگی ماشینی مردم بسیاری متوجه شده‌ان که اگر دست نجنبند و به دنبال ورزش و فعالیت‌های پر تحرک نباشند به زودی دچار مشکلاتی مانند فشار خون، قند و کبد پر چرب می‌شوند. پس برای حفظ و یا کسب سلامتی سعی می‌کنند ورزش را در زندگی خود جا بدهند. ورزش‌های بدون وزنه و ابزار یا با ابزار ساده مانند پله ، میز یا صندلی بسیار زیاد و متنوع هستند اما ممکن است بعد از مدتی افراد متوجه بشوند که تمام حرکاتی که می‌خواهند انجام دهند به راحتی در خانه امکان پذیر نیست. یا احتیاج به مشاوره و راهنمایی یک مربی و یک برنامه سفت و سخت دارند که لازمه آن صرف کمی وقت و رفتن به یک باشگاه مناسب است. در این میان باشگاهی که از دیگر باشگاه‌ها قیمت مناسب‌تری داشته باشد، رفت و آمد به آن سخت نباشد، تمیز و مرتب باشد، مربیان و مدیر باشگاه افرادی تحصیل کرده، با تجربه و خوش رفتار باشند جایگاه ویژه‌ای کسب می‌کند. اما موثرترین مورد این است که باشگاه مجهز باشد و تمام ابزار مورد نیاز شخص را داشته باشد وگرنه عملا سودی نخواهد داشت

ابزار و تجهیزات باشگاه ورزشی که هر باشگاهی باید داشته باشد

فضای مورد نیاز در هر باشگاه تقریبا ۹۰ متر به بالاست. با توجه به فضایی که در اختیار دارید و ابزاری که می‌خواهید تهیه کنید باید یک نسبت معقولی وجود داشته باشد. در یک فضای کوچک نباید آن قدر وسیله گذاشته شود که نتوان به راحتی به فعالیت‌های بدون ابزار پرداخت. اما چه ابزار و تجهیزات باشگاه ورزشی باید خرید؟ دوچرخه، تردمیل، وزنه و دمبل‌های چند ضلعی، هالتر و صفحات آن، انواع کش، طناب، توپ‌های مدیسن، وال، جیم، دستگاه‌های عضلات اصلی مانند جلو و پشت پا، جلو و پشت بازو، پرس پا، لت و … از ابزارهایی هستند که اگر آن‌ها را تهیه نکنید نمی توانید نام یک باشگاه را بر روی مجموعه خود بگذارید. اگر در باشگاه خود، قصد دارید کلاس‌های فیتنس، پیلاتس، رقص و … برگزار کنید صحیح است که تمام ابزار مربوط به آن رشته را نیز به واجبات خود اضافه کنید. و همچنین با این کار باشگاه‌تان طرفداران بیشتری پیدا می‌کند. ترجیحاً از کسانی که در باشگاه‌تان ثبت نام می‌کنند مجموعه‌ای اطلاعات دریافت کنید مانند اینکه در چه رشته‌های ورزشی فعالیت می‌کنند و یا به چه رشته‌هایی علاقه دارند. این اطلاعات باعث می‌شوند که اگر خواستید در آینده وسیله‌ای به باشگاه کم یا زیاد کنید راه خود را پیدا کنید‌. عموماً در یک منطقه مردم علاقه و سلیقه بسیار شبیه به همی دارند.

چه رشته‌ای طرفداران بیشتری دارد

امکان ندارد باشگاهی باز شود و کسی برای لاغری، تناسب اندام و فیتنس و یا بدنسازی و حجم سازی به آن باشگاه سر نزند. در درجه اول سعی کنید لوازم مورد نیاز این دسته از افراد را تهیه کنید. به جرأت می‌توان گفت مردم ایران تب بدنسازی دارند. بالأخص در میان آقایان. این را به خوبی می‌توان از اعضای باشگاه‌های پر سابقه فهمید. اما خانم‌ها اکثرا به دنبال کسب بدنی سالم و خوش فرم هستند. ورزش‌های استقامتی بیشتر از دیگر ورزش‌ها در بین آن‌ها عضو دارد. اما یادتان باشد که تنها به تهیه ابزار این رشته‌ها نپردازید. چرا که حتی اگر این ابزارها را تهیه کنید تازه مانند بقیه باشگاه‌ها می‌شوید. این‌ها را باید تهیه کنید تا از باشگاه‌های دیگر چیزی کم نداشته باشید. آن هم در ایران که تعداد باشگاه‌ها بسیار زیاد است و در هر محله دو یا سه باشگاه یافت می‌شود. سعی کنید حتما دو یا سه رشته ورزشی متفاوت را مورد حمایت قرار دهید و سعی کنید ابزارهای مورد نیاز آن رشته‌ها را به صورت کامل تهیه کنید. مثلا تی آر ایکس، کراس فیت یا ایروبیک و ژیمناستیک. در این صورت مهم نیست که باشگاه‌تان کجا است طرفداران و ورزشکاران این رشته‌ها به باشگاه‌تان سرازیر .می‌شوند. تجهیزات باشگاه ورزشی مورد نظر را می توانید از کراسفیت ۲۴ تهیه کنید

چه میزان بودجه لازم است

برای یک باشگاه ورزشی با احتساب مکان و مجوزهای مربوطه، خرید وسایل، استخدام دو منشی (برای سانس بانوان و آقایان) و چند مربی در رشته‌های متفاوت، حداقل یک میلیارد یا چند صد میلیون تومان پول لازم است. اما اگر فعلا چنین سرمایه‌ای ندارید نگران نباشید شما می‌توانید با صرفه جویی در مواردی مانند خرید ابزار دست دوم ولی با کیفیت پول خود را نگه دارید. به مرور زمان این پول به شما باز می‌گردد. اما ویژگی‌های یک باشگاه خوب را هرگز فراموش نکنید تا دچار کساد نشوید.

منطقه باشگاه و مکان آن

اگر فکر می‌کنید منطقه یا محله باشگاه هیچ تأثیری بر روی باشگاه شما ندارد اشتباه می‌کنید. سطح فرهنگ، مالی و اجتماعی مردم محله کاملا بر روی کار شما تأثیر گذار است. برای مثال اگر محله حالت سنتی و مذهبی دارد شما بهتر است سانس‌های بانوان را تا دیر وقت نگذارید. یا اگر می‌بینید مردم منطقه وضعیت مالی مناسبی ندارند نباید دستگاه‌های گران قیمت بخرید که در نتیجه شهریه‌های کلان بگیرید. چرا که به زودی از رونق می‌افتید و باید تسلیم شوید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • Britneyt ارسال: ۳۰ بهمن ۱۴۰۲ - ۰۸:۴۳ فرستنده : Britneyt , دیدگاه شما در دست بررسی میباشد و بعد از تایید مدیر، در سایت نمایش داده میشود.

  SEO Optimizers Team http://fertus.shop/info/ پاسخ

 • Pamelat ارسال: ۲۹ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۹:۲۴ فرستنده : Pamelat , دیدگاه شما در دست بررسی میباشد و بعد از تایید مدیر، در سایت نمایش داده میشود.

  Free analysis of your website http://fertus.shop/info/ پاسخ

 • Tinat ارسال: ۲۸ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۶:۴۷ فرستنده : Tinat , دیدگاه شما در دست بررسی میباشد و بعد از تایید مدیر، در سایت نمایش داده میشود.

  Can provide a link mass to your website http://fertus.shop/info/ پاسخ

 • Candyt ارسال: ۲۷ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۳:۵۶ فرستنده : Candyt , دیدگاه شما در دست بررسی میباشد و بعد از تایید مدیر، در سایت نمایش داده میشود.

  Content for your website http://fertus.shop/info/ پاسخ

 • Shirleyt ارسال: ۲۷ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۰:۳۷ فرستنده : Shirleyt , دیدگاه شما در دست بررسی میباشد و بعد از تایید مدیر، در سایت نمایش داده میشود.

  Your site's position in the search results http://fertus.shop/info/ پاسخ

 • Audreyt ارسال: ۲۶ بهمن ۱۴۰۲ - ۰۷:۱۹ فرستنده : Audreyt , دیدگاه شما در دست بررسی میباشد و بعد از تایید مدیر، در سایت نمایش داده میشود.

  Web Development Wizards http://fertus.shop/info/ پاسخ

 • Natalyt ارسال: ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۷:۳۴ فرستنده : Natalyt , دیدگاه شما در دست بررسی میباشد و بعد از تایید مدیر، در سایت نمایش داده میشود.

  Content for your website http://fertus.shop/info/ پاسخ

 • Gillt ارسال: ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۰۳:۴۵ فرستنده : Gillt , دیدگاه شما در دست بررسی میباشد و بعد از تایید مدیر، در سایت نمایش داده میشود.

  We offer cooperation on SEO optimization http://fertus.shop/info/ پاسخ

 • Stacyt ارسال: ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۳:۵۳ فرستنده : Stacyt , دیدگاه شما در دست بررسی میباشد و بعد از تایید مدیر، در سایت نمایش داده میشود.

  The offer is still valid. Details http://fertus.shop/info/ پاسخ

 • Kellyt ارسال: ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۳:۵۷ فرستنده : Kellyt , دیدگاه شما در دست بررسی میباشد و بعد از تایید مدیر، در سایت نمایش داده میشود.

  Shall we exchange links? My website http://fertus.shop/info/ پاسخ

 • Barbarat ارسال: ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۰۹:۵۱ فرستنده : Barbarat , دیدگاه شما در دست بررسی میباشد و بعد از تایید مدیر، در سایت نمایش داده میشود.

  How to contact the administrator on this issue http://fertus.shop/info/ پاسخ

 • Norat ارسال: ۲۲ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۰:۰۰ فرستنده : Norat , دیدگاه شما در دست بررسی میباشد و بعد از تایید مدیر، در سایت نمایش داده میشود.

  I would like to post an article http://fertus.shop/info/ پاسخ

 • Gloriat ارسال: ۲۲ بهمن ۱۴۰۲ - ۰۶:۱۶ فرستنده : Gloriat , دیدگاه شما در دست بررسی میباشد و بعد از تایید مدیر، در سایت نمایش داده میشود.

  Analytics of your website http://fertus.shop/info/ پاسخ

 • Susant ارسال: ۲۱ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۶:۳۳ فرستنده : Susant , دیدگاه شما در دست بررسی میباشد و بعد از تایید مدیر، در سایت نمایش داده میشود.

  Additional earnings on your website http://fertus.shop/info/ پاسخ

 • Laurat ارسال: ۲۱ بهمن ۱۴۰۲ - ۰۲:۴۸ فرستنده : Laurat , دیدگاه شما در دست بررسی میباشد و بعد از تایید مدیر، در سایت نمایش داده میشود.

  The best prices from the best providers http://fertus.shop/info/ پاسخ

 • Beatricet ارسال: ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۳:۰۴ فرستنده : Beatricet , دیدگاه شما در دست بررسی میباشد و بعد از تایید مدیر، در سایت نمایش داده میشود.

  You will definitely like it http://fertus.shop/info/ پاسخ

 • Oliviat ارسال: ۱۹ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۳:۱۷ فرستنده : Oliviat , دیدگاه شما در دست بررسی میباشد و بعد از تایید مدیر، در سایت نمایش داده میشود.

  Here's what I can offer for the near future http://fertus.shop/info/ پاسخ

 • Heathert ارسال: ۱۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۳:۵۹ فرستنده : Heathert , دیدگاه شما در دست بررسی میباشد و بعد از تایید مدیر، در سایت نمایش داده میشود.

  Your site's position in the search results http://myngirls.online/ پاسخ

 • Tinat ارسال: ۱۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۰۸:۱۴ فرستنده : Tinat , دیدگاه شما در دست بررسی میباشد و بعد از تایید مدیر، در سایت نمایش داده میشود.

  Can provide a link mass to your website http://myngirls.online/ پاسخ

 • Lilliant ارسال: ۱۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۰۲:۲۷ فرستنده : Lilliant , دیدگاه شما در دست بررسی میباشد و بعد از تایید مدیر، در سایت نمایش داده میشود.

  Web Development Wizards http://myngirls.online/ پاسخ

 • Candyt ارسال: ۱۲ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۰:۳۷ فرستنده : Candyt , دیدگاه شما در دست بررسی میباشد و بعد از تایید مدیر، در سایت نمایش داده میشود.

  Content for your website http://myngirls.online/ پاسخ

 • Cherilt ارسال: ۱۲ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۷:۱۹ فرستنده : Cherilt , دیدگاه شما در دست بررسی میباشد و بعد از تایید مدیر، در سایت نمایش داده میشود.

  Cool website. There is a suggestion https://ztd.bardou.online/adm پاسخ

 • Rachelt ارسال: ۱۲ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۱:۳۲ فرستنده : Rachelt , دیدگاه شما در دست بررسی میباشد و بعد از تایید مدیر، در سایت نمایش داده میشود.

  I offer mutually beneficial cooperation https://ztd.bardou.online/adm پاسخ

 • Jacquelinet ارسال: ۱۲ بهمن ۱۴۰۲ - ۰۵:۴۹ فرستنده : Jacquelinet , دیدگاه شما در دست بررسی میباشد و بعد از تایید مدیر، در سایت نمایش داده میشود.

  SEO Optimizers Team https://ztd.bardou.online/adm پاسخ

 • Janet ارسال: ۱۲ بهمن ۱۴۰۲ - ۰۰:۰۱ فرستنده : Janet , دیدگاه شما در دست بررسی میباشد و بعد از تایید مدیر، در سایت نمایش داده میشود.

  Free analysis of your website https://ztd.bardou.online/adm پاسخ

 • Pamelat ارسال: ۱۱ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۸:۰۴ فرستنده : Pamelat , دیدگاه شما در دست بررسی میباشد و بعد از تایید مدیر، در سایت نمایش داده میشود.

  Your site's position in the search results https://ztd.bardou.online/adm پاسخ

 • Chloet ارسال: ۱۱ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۲:۰۵ فرستنده : Chloet , دیدگاه شما در دست بررسی میباشد و بعد از تایید مدیر، در سایت نمایش داده میشود.

  Can provide a link mass to your website https://ztd.bardou.online/adm پاسخ

 • Susannat ارسال: ۱۱ بهمن ۱۴۰۲ - ۰۶:۱۶ فرستنده : Susannat , دیدگاه شما در دست بررسی میباشد و بعد از تایید مدیر، در سایت نمایش داده میشود.

  Web Development Wizards https://ztd.bardou.online/adm پاسخ

 • Monat ارسال: ۱۱ بهمن ۱۴۰۲ - ۰۰:۲۳ فرستنده : Monat , دیدگاه شما در دست بررسی میباشد و بعد از تایید مدیر، در سایت نمایش داده میشود.

  Content for your website https://ztd.bardou.online/adm پاسخ

 • Rachelt ارسال: ۱۰ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۳:۳۶ فرستنده : Rachelt , دیدگاه شما در دست بررسی میباشد و بعد از تایید مدیر، در سایت نمایش داده میشود.

  I really liked your site. Do you mind https://ztd.bardou.online/adm پاسخ

 • Maggiet ارسال: ۱۰ بهمن ۱۴۰۲ - ۰۷:۲۹ فرستنده : Maggiet , دیدگاه شما در دست بررسی میباشد و بعد از تایید مدیر، در سایت نمایش داده میشود.

  Cool website. There is a suggestion https://ztd.bardou.online/adm پاسخ

 • Irmat ارسال: ۱۰ بهمن ۱۴۰۲ - ۰۱:۲۳ فرستنده : Irmat , دیدگاه شما در دست بررسی میباشد و بعد از تایید مدیر، در سایت نمایش داده میشود.

  I offer mutually beneficial cooperation https://ztd.bardou.online/adm پاسخ

 • Monicat ارسال: ۹ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۹:۱۳ فرستنده : Monicat , دیدگاه شما در دست بررسی میباشد و بعد از تایید مدیر، در سایت نمایش داده میشود.

  SEO Optimizers Team https://ztd.bardou.online/adm پاسخ

 • Kellyt ارسال: ۹ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۳:۰۲ فرستنده : Kellyt , دیدگاه شما در دست بررسی میباشد و بعد از تایید مدیر، در سایت نمایش داده میشود.

  Free analysis of your website https://ztd.bardou.online/adm پاسخ

 • Emmat ارسال: ۹ بهمن ۱۴۰۲ - ۰۶:۴۹ فرستنده : Emmat , دیدگاه شما در دست بررسی میباشد و بعد از تایید مدیر، در سایت نمایش داده میشود.

  Your site's position in the search results https://ztd.bardou.online/adm پاسخ

 • Marciat ارسال: ۹ بهمن ۱۴۰۲ - ۰۰:۴۵ فرستنده : Marciat , دیدگاه شما در دست بررسی میباشد و بعد از تایید مدیر، در سایت نمایش داده میشود.

  Can provide a link mass to your website https://ztd.bardou.online/adm پاسخ

 • Maggiet ارسال: ۸ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۸:۴۱ فرستنده : Maggiet , دیدگاه شما در دست بررسی میباشد و بعد از تایید مدیر، در سایت نمایش داده میشود.

  Web Development Wizards https://ztd.bardou.online/adm پاسخ

 • Samanthat ارسال: ۸ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۲:۳۸ فرستنده : Samanthat , دیدگاه شما در دست بررسی میباشد و بعد از تایید مدیر، در سایت نمایش داده میشود.

  Content for your website https://ztd.bardou.online/adm پاسخ

 • Janicet ارسال: ۸ بهمن ۱۴۰۲ - ۰۷:۴۰ فرستنده : Janicet , دیدگاه شما در دست بررسی میباشد و بعد از تایید مدیر، در سایت نمایش داده میشود.

  You will definitely like it https://zetds.seychellesyoga.com/info پاسخ

 • Abigaylet ارسال: ۸ بهمن ۱۴۰۲ - ۰۱:۴۱ فرستنده : Abigaylet , دیدگاه شما در دست بررسی میباشد و بعد از تایید مدیر، در سایت نمایش داده میشود.

  Here's what I can offer for the near future https://zetds.seychellesyoga.com/info پاسخ

 • Joant ارسال: ۷ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۹:۳۹ فرستنده : Joant , دیدگاه شما در دست بررسی میباشد و بعد از تایید مدیر، در سایت نمایش داده میشود.

  I really liked your site. Do you mind https://zetds.seychellesyoga.com/info پاسخ

 • Carolinet ارسال: ۷ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۳:۳۹ فرستنده : Carolinet , دیدگاه شما در دست بررسی میباشد و بعد از تایید مدیر، در سایت نمایش داده میشود.

  Cool website. There is a suggestion https://zetds.seychellesyoga.com/info پاسخ

 • נערות ליווי במרכז ارسال: ۱ آذر ۱۴۰۲ - ۱۶:۰۷ فرستنده : נערות ליווי במרכז , دیدگاه شما در دست بررسی میباشد و بعد از تایید مدیر، در سایت نمایش داده میشود.

  I needed to thank you for this excellent read!! I certainly enjoyed every little bit of it. I have got you saved as a favorite to check out new things you postÖ پاسخ

دسته مقالات